Detalle del Evento

Cámara de Comercio de Maracaibo, Aspectos Relevantes de la LOTTT

Cámara de Comercio de Maracaibo, Aspectos Relevantes de la LOTTTEl próximo Jueves, 29 de Junio del 2012, en la Sala de Juntas de la Cámara de Comercio de Maracaibo, se estará realizando foro de "Aspectos Relevantes de la Ley Orgánica del Trabajo, los Trabajadores y las Trabajadoras", en horario comprendido entre las 8:00am, a 12:00m.

Para recibir la ficha de registro, comunicarse a través de: Tlf.: 0261-7009411, E-mail: andrea.bracho@ccm.org.ve / anais.montero@borges-lawton.com

İnstagram Beğeni Satın Al

İnstagram Beğeni Satın Al

İnstagram beğeni satın al İnstagram kullanıcılarının profillerini daha fazla popüler hale getirmek için almış olduğu hizmetlerden biridir. Kullanmış olduğu uygulamalar için beğeni ve takipçi satın almak isteyenler en güvenilir ve ismini bu alanda duyurmuş sitemizden kendilerine hitap eden paketi alabileceklerdir. İşini hakkıyla yapan siteden alınacak olan hizmet, elde edilen başarını da daha fazla olmasını sağlayacaktır. Sosyal medya uygulamaları geçmiş yıllara oranla hemen her yaştan kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Uygulamaların sık olarak kullanılması sosyal medyada fenomen olmak isteyenlerin sayısının da artmasını sağlamaktadır. İnstagram beğeni satın al ile İnstagram uygulaması üzerinde popüler olmak mümkün olmaktadır.