Detalle de la Noticia

18 de Octubre, Día de la Protección de la Naturaleza

Se celebra el “Día de la Protección de la Naturaleza”, por la fundación de la Unión Internacional para la Conservación de la Naturaleza (UICN), en fecha 18 de Octubre de 1948, en Fontainebleau, Francia.

La UICN contribuye a encontrar soluciones pragmáticas para los principales desafíos ambientales y de desarrollo que enfrenta el planeta, pionera en soluciones basadas en la naturaleza en las negociaciones de clima de la ONU.

Descargar archivo adjunto

İnstagram Beğeni Satın Al

İnstagram Beğeni Satın Al

İnstagram beğeni satın al İnstagram kullanıcılarının profillerini daha fazla popüler hale getirmek için almış olduğu hizmetlerden biridir. Kullanmış olduğu uygulamalar için beğeni ve takipçi satın almak isteyenler en güvenilir ve ismini bu alanda duyurmuş sitemizden kendilerine hitap eden paketi alabileceklerdir. İşini hakkıyla yapan siteden alınacak olan hizmet, elde edilen başarını da daha fazla olmasını sağlayacaktır. Sosyal medya uygulamaları geçmiş yıllara oranla hemen her yaştan kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Uygulamaların sık olarak kullanılması sosyal medyada fenomen olmak isteyenlerin sayısının da artmasını sağlamaktadır. İnstagram beğeni satın al ile İnstagram uygulaması üzerinde popüler olmak mümkün olmaktadır.