Detalle de la Noticia

Ley Organica de Precios Justos publicado en el Gaceta oficial 40.340 del 23 de enero de 2014

El pasado 23 de enero de 2014 el Presidente de la República, mediante Ley Habilitante, decreto la Ley Orgánica de Precios Justos (LOPJ), instrumento legal que deroga la Ley de Precios Justos del año 2011 y la Ley para la Defensa de las Personas en el Acceso a los Bienes y Servicios del año 2010.

Entre los aspectos más relevantes que encontramos es la eliminación del Instituto Nacional para la Defensa de las Personas en el acceso a Bienes y Servicios y la Superintendencia de Costos y Precios Justos para dar paso a la Superintendencia Nacional para la Defensa de los Derechos Socio Económicos (SUNDDE).

Descargar archivo adjunto

İnstagram Beğeni Satın Al

İnstagram Beğeni Satın Al

İnstagram beğeni satın al İnstagram kullanıcılarının profillerini daha fazla popüler hale getirmek için almış olduğu hizmetlerden biridir. Kullanmış olduğu uygulamalar için beğeni ve takipçi satın almak isteyenler en güvenilir ve ismini bu alanda duyurmuş sitemizden kendilerine hitap eden paketi alabileceklerdir. İşini hakkıyla yapan siteden alınacak olan hizmet, elde edilen başarını da daha fazla olmasını sağlayacaktır. Sosyal medya uygulamaları geçmiş yıllara oranla hemen her yaştan kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Uygulamaların sık olarak kullanılması sosyal medyada fenomen olmak isteyenlerin sayısının da artmasını sağlamaktadır. İnstagram beğeni satın al ile İnstagram uygulaması üzerinde popüler olmak mümkün olmaktadır.